Opis stanowiska pracy

Firma FreeKids s.c. jest liderem w produkcji placów zabaw dla dzieci i siłowni zewnętrznych w Polsce. Projektujemy i produkujemy asortyment najwyższej jakości, który cieszy się coraz większym uznaniem także na rynkach zagranicznych. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy doświadczonego kandydata na stanowisko:

Operator prasy krawędziowej CNC

(miejsce pracy Zawonia, pow. trzebnicki)

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za:

  • Programowanie i obsługę prasy krawędziowej
  • Bieżącą kontrolę jakości produkowanych komponentów
  • Utrzymanie maszyny w dobrym stanie technicznym.
  • Zgłaszanie usterek.

Oczekiwania:

  • Doświadczenie w obsłudze pras krawędziowych
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Umiejętność posługiwania się podstawowymi narzędziami pomiarowymi

Kandydatom spełniającym nasze oczekiwania oferujemy:

  • Pracę w nowoczesnym parku maszynowym
  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego, udział w kursach i szkoleniach
  • Pakiet socjalny (Karta MultiSport, Ubezpieczenie grupowe)

Miejsce pracy: Zawonia, ul. Milicka 20, 55-106 Zawonia.

Forma kontaktu: CV lub telefoniczna

Tel. 539-935-288

Prezentacja firmy

FREEKIDS – doświadczony producent placów zabaw dla dzieci oraz si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/12/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis