Operator prasy krawędziowej CNC

Armadas B.V. i.o.

HOLANDIA, Eersel, zagranica

Od: Armadas B.V. i.o.
Miejsce pracy: HOLANDIA, Eersel

Opis firmy:

Firma z branży metalurgicznej z ponad 50 letnim doświadczeniem specjalizująca się w produkcji wyrobów ze stali, stali nierdzewnej oraz aluminium. Świadczy między innymi usługi w zakresie: montażu, cięcia, spawania, zaginania oraz wykrawania.

Zakres obowiązków:

  • Obsługa nowoczesnych pras krawędziowych (Triumpf i LVD)
  • Praca na różnorodnych produktach wykonanych ze stali, stali nierdzewnej lub aluminium
  • Samodzielne programowanie maszyny na podstawie rysunku technicznego
  • Ustawianie parametrów maszyny i wprowadzanie poprawek w programach
  • Kontrola jakości wykonywanych elementów
  • Optymalizacja procesu produkcyjnego
  • Serwisowanie maszyn oraz ich diagnostyka

Wymagania:

  • min. 3 letnie kilkuletnie doświadczenie na stanowisku operatora maszyn CNC
  • umiejętność programowania maszyn z pulpitu
  • umiejętność doboru narzędzi oraz parametrów
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych - suwmiarka, mikrometr
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
  • dobra znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
  • wysoka kultura osobista, odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki finansowe uzaleznione od doswiadczenia zawodowego
  • pracę w pełnym wymiarze godzin
  • świadczenia przysługujące pracownikom z tytułu zatrudnienia w Holandii
  • zakwaterowanie / dobre warunki mieszkaniowe z dostępem do Internetu
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • przyjazną atmosferę w pracy
  • możliwości rozwoju i awansu
  • bezpłatny kurs języka holenderskiego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy