Operator prasy krawędziowej CNC (giętarki)

PowerJobs Sp. z o.o.

okolice Lyonu, zagranica

Opis stanowiska pracy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • praca na zakładzie jako operator prasy krawędziowej(giętarki)
  • produkcja seryjna i jednostkowa
  • prace na podstawie rysunku technicznego
  • praca na maszynach firmy TRUMPF

WYMAGANIA:
  • udokumentowane doświadczenie pracy jako operator CNC
  • znajomość rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na cały rok 2019
  • umowa o pracę
  • szacowany zarobek wraz z nadgodzinami 2300 do 2600 euro netto/miesiąc
  • wynagrodzenie 2000 euro/netto miesiąc za 152 godziny pracy
  • dodatek dla osób ze znajomością j. obcego 100 euro netto /miesiąc
  • zwrot kosztów przejazdu Polska - Francja w kwocie 50 euro netto po dwóch miesiącach
  • dla osób z własnym samochodem - dodatek - 100 euro netto/ miesiąc
  • program rekomendacyjny - 100 euro/netto - za polecenie pracownika
  • możliwość pracy w nadgodzinach
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
  • zapewnione i opłacone zakwaterowanie
  • zapewniona odzież robocza

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji