Operator prasy hydrualicznej - prostowanie konstrukcji stalowych

RECONNECT

Skawina, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Dla naszego partnera, wysoko wyspecjalizowanej firmy produkcyjnej, z olbrzymim tempem rozwoju poszukujemy osób na stanowisko

Operator prasy hydraulicznej

Do Twoich obowiązków będzie należało przede wszystkim samodzielna obsługa prasy hydraulicznej do prostowania konstrukcji stalowych ale także nadzór nad poprawnym działaniem maszyny i przyrządów, praca zgodna z określonymi procedurami oraz kontrola jakościowa wyrobu i dbanie o porządek w wyznaczonym obszarze.

Oferujemy pracę w stabilnej i silnie rozwijającej się firmie na podstawie umowy o pracę, możliwość również dodatkowo pracy na akord. Atrakcyjne wynagrodzenie, szukamy osób które szukają wieloletniego zatrudnienia.

Wymagania

Powinieneś posiadać co najmniej roczne doświadczenie w pracy przy prasie hydraulicznej przy prostowaniu konstrukcji stalowych.
Znajomość rysunku, wykształcenie ukierunkowane na w.w. stanowisko mile widziane. Zdyscyplinowanie i dobra organizacja własnej pracy, dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Prezentacja firmy

Działalność RECONNECT obejmuje wyszukiwanie i pozyskiwanie pracow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji