Opis stanowiska pracy

Do naszej fabryki suszarek Electrolux w Siewierzu poszukujemy kandydatów chętnych do pracy na stanowisku:

                         OPERATOR PRAS

Co oferujemy naszym pracownikom:

- Umowę o pracę na pełen etat bezpośrednio przez Electrolux

- Pracę w fabryce o najwyższych standardach bezpieczeństwa

- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowania

- Atrakcyjne benefity

- Dofinansowanie do przewozów pracowniczych oraz posiłków na terenie stołówki zakładowej

- Możliwość zakupu sprzętu Electrolux w atrakcyjnych cenach

- Szereg akcji i eventów wewnątrzzakładowych

- Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwoju

- Pracę w miłej atmosferze

Wymagania

Czego wymagamy od kandydatów na to stanowisko?:

- Spostrzegawczości oraz dokładności

- Zdolności manualnych

- Dyscypliny

- Dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

- Pracowitości, odpowiedzialności

- Umiejętności samodzielnego podejmowania decyzji

- Umięjętności pracy zgodnie z instrukcją

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku i/lub uprawnienia do obsługi suwnic

Zachęcamy do aplikowania!!!*

* w aplikacji prosimy zamieścić następującą klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Electrolux Poland Sp. z o.o. w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Electrolux jest największym na świecie producentem urządzeń gospodarstwa domowego i... urządzeń profesjonalnych sprzedającym rocznie ponad 40 milionów produktów w ponad 150 krajach. W oparciu o wnikliwe badania konsumenckie, Electrolux tworzy innowacyjne urządzenia o przemyślanym wzornictwie, które zaspakajają rzeczywiste potrzeby konsumentów i profesjonalistów. Produkty Electrolux – piekarniki, płyty, chłodziarki, zmywarki, pralki, suszarki, odkurzacze i kuchenki – sprzedawane są pod tak znanymi markami jak: Electrolux, AEG, Zanussi, Eureka i Frigidaire. Firma zatrudnia ponad 51 000 pracowników.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji