ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator pras

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Miejsce pracy: Mazańcowice

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie - nawet do 4400 zł brutto/miesiąc wraz z premiami
  • Chęć nawiązania długofalowej współpracy - możliwość przejścia bezpośrednio do firmy po 6 miesiącach
  • Dostęp do rozbudowanego pakietu benefitów ManpowerPremium (karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum zawodowe
  • Dyspozycyjność do podjęcia pracy w systemie 4-brygadowym
  • Predyspozycje do pracy manualnej
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zadania:

  • Obsługa zautomatyzowanych maszyn lub pojedynczych pras
  • Kontrola jakości
  • Pakowanie
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials