Operator pras z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

PROBET Sp. z o.o. działa na polskim rynku ponad 20 lat aktywnie wspieramy zatrudnienie osób na terenie całej Polski. Dbamy o pracowników budując pozytywne relacje wzajemnego zaufania, dzięki czemu rozwijamy się, pozyskując nowe rynki. Rozpocznij pracę w charakterze operatora pras.

Operator pras

Miejsce pracy: Gliwice, Jana Śliwki

kontakt: Rafał tel. (32) 413 15 50 wew. 4

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

- praca przy obsłudze prasy, przekrawacza

- prace pomocnicze na produkcji

WYMAGANIA

- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności

- doświadczenie w pracy na produkcji

- brak przeciwwskazań do pracy w godzinach nocnych oraz pracy stojącej

OFERUJEMY

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i pełny etat.

- wynagrodzenie 1900 zł netto

- pracę od poniedziałku do piątku w godz. od 06.00 do 14.00, od 14.00 do 22.00 oraz od 22.00 do 06.00

- przywileje wynikające z zatrudnienia w Zakładzie Aktywizującym osoby niepełnosprawne.

KONTAKT: Rafał tel. (32) 413 15 50 wew. 4

Połączenie z pracownikiem działu HR jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji

CV i dane osobowe kandydatów otrzymane w ramach prowadzonej rekrutacji będą przechowywane przez okres niezbędny dla celów jej przeprowadzenia, jednak nie dłużej niż przez 2 miesiące od momentu ich otrzymania.

Osoby zainteresowane udziałem w kolejnych i podobnych procesach rekrutacji prosimy o zamieszczenie w swoim CV klauzuli o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym na potrzeby obecnej oraz przyszłych rekrutacji, przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące."

Dane osobowe przechowujemy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz opcjonalnie dla przyszłych rekrutacji jeśli otrzymamy taką zgodę. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Po skazanym okresie dane osobowe są usuwane i nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Dane nie podlegają profilowaniu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Danych nie przekazujemy poza Europejski Obszar Gospodarczy.

Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo cofnięcia zgody wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (GIODO; w przyszłości Prezes UODO).