Operator pras z orzeczeniem - Gliwice / Szobiszowice

Probet Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Gliwice

Probet Sp. z o. o. zatrudni chętne osoby na stanowisko OPERATORA PRAS

Miejsce pracy : Gliwice ul. Jana Śliwki (Szobiszowice)

Zakres obowiązków :
- praca przy obsłudze prasy i przekrawacza,
- prace pomocnicze na produkcji,

Wymagania
- aktualne orzeczenie o niepełnosprawności,
- doświadczenie w pracy na produkcji - dodatkowy atut,
- stan zdrowia pozwalający na podnoszenie ciężarów - mężczyźni do 25 kg, kobiety- od 10 kg do 15 kg
- możliwość wykonywania pracy stojącej

Oferujemy:
- pracę od poniedziałku do piątku
- pracę na 3 zmiany 6-14, 14-22 i 22-6
- wynagrodzenie 1 700 zł - 1750 zł " na rękę" - na konto.
- umowę o pracę

orzeczenie o niepełnosprawność
stan zdrowia pozwalający na podjęcie zatrudnienia
chęci do pracy