Operator Pras - praca od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława

OBOWIĄZKI

  • obsługa prasy i mieszalnika
  • kontrola jakości wytworzonego produktu
  • wymiana form w prasach
  • utrzymywanie porządku w obszarze produkcyjnym
  • wsparcie innych obszarów produkcyjnych w osiąganiu założonych celów

OCZEKIWANIA

  • dokładność i sumienność w wykonywaniu prac
  • umiejętność pracy zespołowej
  • chęć do pracy oraz zaangażowanie
  • komunikatywność
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji, np. w zakresie obsługi pras

OFERUJEMY

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • początkowe wynagrodzenie w wysokości 16,08 zł brutto/godz.
  • pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
  • kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy oraz odzież roboczą

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy