ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator pras/ Pakowacz-Kontroler

Miejsce pracy: Kozy, Bielsko-Biała (Bielsko-Biała)

Miejsce pracy: Kozy

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową
  • Możliwość przejęcia do firmy po 3 miesiącach
  • Stawka zasadnicza: 19 zł brutto/h
  • Możliwość wypracowania nadgodzin w soboty
  • Dostęp do pakietu benefitów w ramach ManpowerPremium (karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna)

Wymagania:

  • Sprawność fizyczna
  • Dokładność, skrupulatność
  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

Zadania:

Operator pras:

  • Przygotowanie komponentów
  • Obsługa maszyny
  • Przeprowadzenie procesu produkcyjnego według dokumentacji
  • Utrzymanie porządku na stanowisku pracy i w najbliższym otoczeniu

Pakowacz-Kontroler:

  • Kontrola jakości - wychwytywanie braków
  • Pakowanie produktów i składowanie na paletach
  • Obsługa maszyn do pakowania
  • Czynności pomocnicze

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials