Operator Pras - nie wymagamy doświadczenia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Oława, dolnośląskie

Miejsce pracy: Oława

OBOWIĄZKI

• obsługa prasy i mieszalnika
• kontrola jakości wytworzonego produktu
• wymiana form w prasach
• utrzymywanie porządku w strefie produkcyjnej
• wsparcie innych obszarów produkcyjnych w osiąganiu założonych celów

OCZEKIWANIA

• dokładność i sumienność
• umiejętność pracy zespołowej
• chęć do pracy oraz zaangażowanie
• komunikatywność
• mile widziane doświadczenie w pracy przy produkcji

OFERUJEMY

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin
• wynagrodzenie początkowe w wysokości 2800 zł brutto/m-c (3100 zł brutto po okresie próbnym)
• pracę od poniedziałku do piątku w systemie trzyzmianowym
• kompleksowe szkolenie przygotowujące do pracy
• niezbędne narzędzia pracy oraz odzież roboczą

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta pracy, to wyślij już dziś swoje CV!

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.