Operator pras/krojczy

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Miejsce pracy: Łódź

OFERTA:

  • umowa o pracę na pełny etat bezpośrednio z firmą klienta
  • praca na 1 zmianę od poniedziałku do piątku
  • wynagrodzenie podstawowe plus premia miesięczna
  • benefity pozapłacowe np. prywatna opieka medyczna, OK system i in.

WYMAGANIA:

  • umiejętność pracy w zespole
  • doświadczenie na stanowisku prasera lub krojczego
  • znajomość rysunku technicznego
  • zdolności manualne oraz swobodne operowanie narzędziami ręcznymi, pomiarowymi
  • wykształcenie minimum zawodowe

ZADANIA:

  • obsługa prasy krawędziowej CNC oraz konwencjonalnych mimośrodowych i hydraulicznych
  • obsługa gilotyny CNC oraz piły taśmowej
  • odpowiedni dobór przyrządów i parametrów
  • prowadzenie ewidencji ilościowej wykonania produkcji
  • utrzymanie porządku na stanowisku pracy

Oferta dotyczy pracy stałej. Miejsce pracy Łódź. Nr ref. PRA/037/IDŁ

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy