Operator pras krawędziowych

Florian Centrum S.A.

Kutno, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- kontrola procesu produkcji,przygotowanie, ustawienie prasy, uruchomienie i nadzór nad procesem zaginania

- dbałość o stan techniczny prasy i zgłaszanie ewentualnych usterek i awarii

- produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym

- kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów

- zapewnienie właściwej jakości wykonywanych prac

- przestrzeganie obowiązującego czasu pracy i efektywne jego wykorzystanie

- dbanie o zachowanie Dobrej Polityki Produkcyjnej i Higienicznej

- znajomość przepisów, instrukcji, zarządzeń dotyczących własnego odcinka pracy

Wymagania

- wykształcenie średnie techniczne
- uprawnienia do obsługi wózków widłowych i suwnic
- umiejętność pracy w zespole
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- odpowiedzialność oraz zaangażowanie

Prezentacja firmy

Firma z branży hutniczej, produkcja blach trapezowych i dachówkowych.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji