Operator pras krawędziowych sterowanych numerycznie

ADZ Sp. z o.o.

Leśniakowizna, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Praca na samodzielnym stanowisku polegająca na opracowywaniu programów na prasę krawędziową w oparciu o rysunki konstrukcyjne, uzbrajaniu prasy w narzędzia, produkcji części na prasie oraz ich kontroli.

Wymagania

Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego
Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku operatora
Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi pras AMADA

Prezentacja firmy

ADZ Sp. z o.o. istnieje na rynku od roku 2000. <br/> <br/>Zakres... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji