Operator pompy do betonu

IMPACT Poland Sp. z o.o.

Bree, zagranica

Od: IMPACT Poland Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Bree

Dla naszego klienta, belgijskiego firmy zajmującej się budową dróg w Bree poszukujemy operatora pompy do betonu.

Opis stanowiska:

  • Wylewanie betonu za pomocą pompy
  • Dbanie o konserwację maszyn do betonu
  • Dojazd do miejsc pracy i samodzielna praca na nich po otrzymaniu instrukcji od właściciela firmy (często przez telefon)
  • Przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa w miejscu pracy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie w obsłudze pomp do betonu
  • Doświadczenie w wylewaniu betonu na wysokości 35-40 metrów
  • Prawo jazdy C + E
  • Umiejętność samodzielnej pracy (samodzielna praca na budowie)
  • Elastyczny (praca do późna lub w nocy)
  • Precyzyjność (np. Praca na bardzo wąskich ulicach)
  • Dobre tempo pracy
  • Chęć pracy długoterminowej
  • Dobry angielski

Oferujemy:

  • W pełni legalne zatrudnienie zgodnie z belgijskim prawem, w tym ubezpieczenie społeczne, ubezpieczenie zdrowotne, prawo do emerytury belgijskiej
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od doświadczenia  od 15 Euro brutto
  • W pełni umeblowane zakwaterowanie - pokoje jednoosobowe, nielimitowany internet, woda, gaz i prąd w cenie 72 € / tydzień
  • Zwrot kosztów transportu do Belgii do 125 € po czterech przepracowanych tygodniach
  • Premię na zakończenie roku - 8,33% wynagrodzenia rocznego brutto
  • Dodatek wakacyjny w wysokości - 15,38 % wynagrodzenia rocznego brutto
  • Zasiłek rodzinny na każde dziecko
  • Zapewniony transport (w zależności od odległości zakwaterowania)
  • Opiekę naszych wielojęzycznych koordynatorów

Certyfikat KRAZ nr 275

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.