Operator plotera tnąco - frezującego - CNC

G&G Studio Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Podstawowe obowiązki:
- obsługa ploterów tnąco - frezujących CNC
- bieżąca realizacja zleceń produkcyjnych
- dobór optymalnych parametrów oraz narzędzi obsługiwanego urządzenia
- stały nadzór na procesem cięcia/frezowania

Zapewniamy:
- pracę w stabilnej firmie zatrudniającej ponad 160 osób
- stała umowa o pracę
- ciągłość zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie przy obsłudze urządzeń Kongsberg / Zund lub podobnych.
- znajomość programów graficznych: Corel, I-Cut Layout
- doświadczenie w branży reklamowej, znajomość stosowanych materiałów
- dyspozycyjność - praca w systemie zmianowym
- dokładność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac
- umiejętność pracy pod presją czasu

Prezentacja firmy

Grupa G&G Studio Sp. z o.o. (G&G Studio i DRUK24h.pl) od 1994 rok... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Inżynieria, Praca Inne, Praca Marketing / PR / Social Media