ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator pakowania

Miejsce pracy: Płońsk

Numer ref. OPA/024/EBY

Zadania:

  • Monitorowanie niezgodności procesu produkcji
  • Weryfikowanie przyczyn strat produkcyjnych
  • Obsługa maszyny pakującej

Oferta:

  • Praca na 3 zmiany w systemie czterobrygadowym
  • Stałe wynagrodzenie + premia
  • Umowa o pracę bezpośrednio u Klienta
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Możliwość zdobycia doświadczenia na stanowisku
  • Umiejętność identyfikowania i zgłaszania niezgodności w procesie produkcji
  • Umiejętność identyfikowania strat i ich przyczyn
  • Umiejętności manualne
  • Doświadczenie min. 3 miesiące przy obsłudze maszyn produkcyjnych

Zainteresowanych proszę o kontakt telefoniczny: 604 057 042 lub przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials