OPERATOR/OPERATORKA

AC S.A.

Białystok, podlaskie

AC S.A.
AC S.A. specjalizuje się w produkcji samochodowych systemów LPG/CNG marki STAG. Naszymi atutami są wiedza, ponad 30 lat doświadczenia w branży motoryzacyjnej oraz pasja naszych pracowników. Dzięki temu jesteśmy liderem w produkcji instalacji autogazowych na rynku polskim i liczącym się eksporterem na rynkach światowych.

Obecnie do Działu Montażu Wiązek poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Białystok
Region:

Zadania:

  • Prace montażowe elementów i części do wyrobu wiązek elektrycznych
  • Obsługa maszyn (zwijarka, oplatarka) oraz przygotowywanie detali
  • Zapewnienie wysokiej jakości produktu w oparciu o standardy jakościowe
  • Raportowanie przełożonemu stopnia realizacji wykonanych zadań
  • Stała współpraca i komunikacja z przełożonym oraz współpracownikami w ramach brygady

Oczekiwania:

  • Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne oraz doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • Zdolności manualne, umiejętność obsługi urządzeń przemysłowych
  • Motywacja do pracy, zaangażowanie, gotowość do pracy w systemie 2 zmianowym
  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Operatywność w działaniu, samodzielność, wielozadaniowość
  • Umiejętność współpracy w zespole, terminowość
  • Umiejętność czytania schematów oraz rysunku technicznego – mile widziane

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Regularnie wypłacane wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczenia wraz z pakietem socjalnym
  • Pracę opartą o wysokie standardy biznesowe
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Cenimy ludzi samodzielnych, komunikatywnych, z poczuciem humoru i chcących rozwijać się wraz z nami

AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.
AC S.A.