Operator / Operatorka maszyn

Trenkwalder

Środa Śląska, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Środa Śląska
Obowiązki:
  • odpowiedzialność za optymalną pracę urządzeń, w tym prowadzenie kontroli procesu,
  • powlekanie katalizatorów zgodnie z przyjętymi normami,
  • ocena analiz laboratoryjnych oraz podejmowanie niezbędnych czynności w celu utrzymania jakości produktu,
  • odpowiedzialność za bezpieczeństwo w miejscu pracy,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu w celu zapewnienia dostępności urządzeń produkcyjnych.

Wymagania:
  • wykształcenie min. zasadnicze zawodowe,
  • minimum rok doświadczenia w pracy w firmie produkcyjnej,
  • podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera (Excel, Word),
  • mile widziana podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • dokładność w działaniu,
  • gotowość do pracy w trybie zmianowym (24/7).

Oferujemy:
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia, w tym szeroki pakiet dodatków socjalnych,
  • atrakcyjne i bezpieczne miejsce pracy w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym,
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie, będącej częścią międzynarodowego koncernu chemicznego,
  • wsparcie przy relokacji.
Zainteresowanych prosimy o wysłanie CV lub kontakt pod numerem 602 142 899.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy