Operator obróbki skrawaniem na maszynach CNC/ Operator Maszyn i Urządzeń – montażysta

Kongsberg Automotive Sp. z o.o.

Koluszki k. Łódź, łódzkie

Od: Kongsberg Automotive Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Koluszki k. Łódź

KONGSBERG AUTOMOTIVE jest częścią globalnego koncernu, którego fabryki i przedstawicielstwa są zlokalizowane w krajach Europy, Azji i Ameryki Południowej, Północnej i Środkowej. Kongsberg dostarcza komponenty dla największych światowych producentów samochodów. Początki Kongsberg Automotive sięgają 1946 roku. Na rynku polskim działamy od 2000 roku, a w 2016 otworzyliśmy nowy zakład w Koluszkach.

Aktualnie do naszej nowej fabryki w Koluszkach, która produkuje części do samochodów ciężarowych, poszukujemy osób na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Obsługa maszyn numerycznych CNC
  • Montaż komponentów
  • Kontrola jakości wytwarzanego produktu (w procesie)

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze maszyn CNC lub chęć do nauczenia się
  • Doświadczenie z zakresu obróbki skrawaniem
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego i instrukcji stanowiskowych
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej
  • Gotowości do podjęcia pracy trzyzmianowej i/lub w systemie 4 brygadowym
  • Chęć podnoszenia swoich kwalifikacji
  • Mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność tworzenia pozytywnej atmosfery w pracy

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z branży motoryzacyjnej
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Wyzwania i możliwości realizacji własnych pomysłów