Operator obrabiarek skrawających

Gi Group Poland S.A.

Gorzyce, podkarpackie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Gorzyce
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • obsługa urządzeń i maszyn produkcyjnych,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • przestrzeganie norm jakościowych,
  • przestrzeganie zasad BHP.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • wykształcenia min. zawodowego,
  • gotowości do pracy w systemie zmianowym,
  • chęci zdobywania i podnoszenia kompetencji zawodowych,
  • zangażowania w pracę.

CO OFERUJEMY?

  • zapewniamy bezpieczne warunki pracy w nowoczesnym, zrobotyzowanym parku maszynowym,
  • oprócz wynagrodzenia podstawowego oferujemy, premie, dodatki i bonusy, wyższy dodatek nocny,
  • oferujemy dodatkowe benefity pozapłacowe: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, karta multisport,
  • po każdym przepracowanym roku otrzymasz podwyżkę,
  • nie musisz mieć doświadczenia. Wszystkiego Cię nauczymy Cię od podstaw,
  • gwarantujemy dobrą atmosferę w pracy (ok. 70% pracowników wraca do nas ponownie).

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.