OPERATOR OBRABIAREK KONWENCJONALNYCH / CNC

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Francja, zagranica

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Francja

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas określony

Ilość wakatów: 4

Minimalne doświadczenie: 2 lata

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Praca na produkcji

Dla naszego klienta, francuskiej firmy produkcyjnej poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

OPERATOR OBRABIAREK KONWENCJONALNYCH / OPERATOR CNC

Obowiązki:

- praca na tokarkach manualnych i CNC;

- samodzielne wykonywanie detali zgodnie z rysunkiem technicznym;

- obsługę urządzeń pomiarowych;

- kontrolę jakości otrzymywanych produktów;

- monitorowanie poprawnego funkcjonowania urządzeń.

Wymagania:

- umiejętności i doświadczenie w pracy na tokarkach manualnych oraz CNC;

- wykształcenie kierunkowe;

- umiejętność czytania dokumentacji technicznej;

- przynajmniej podstawowa znajomość języka angielskiego lub francuskiego;

- auto dyspozycyjne na wyjazd będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową;

- ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek;

- stawkę godzinową (12,50 e/brutto ) + dodatki ( premia końca misji wypłacana w każdym miesiącu oraz premia urlopowa);

- zakwaterowanie organizowane i dofinansowane przez pracodawcę;

- wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych;

- możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.