Work Service S.A.
Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Operator Obrabiarek CNC

Miejsce pracy: 36-046 Zgłobień

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

• uzbrajanie obrabiarki w narzędzia obróbkowe,

• tworzenie i konstrukcja oprzyrządowania specjalnego,

• właściwe zamocowanie detalu,

• samokontrola wykonywanych wyrobów produkcyjnych,

• samodzielne tworzenie prostych cykli obróbkowych.

CZEGO OCZEKUJEMY?

• doświadczenie zawodowe w zakresie programowania i obsługi tokarek CNC,

• znajomość obsługi przyrządów pomiarowych i posługiwania się nimi,

• umiejętność pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

• umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,

• stawka 3500zł brutto/mc,

• szkolenie przygotowujące do pracy na stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.