Operator obrabiarek CNC / Programista / Ustawiacz / Technolog

Kuca Sp. z o.o.

Stargard, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziane wykształcenie wyższe techniczne).
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub na innym związanym z obróbką skrawaniem,
  • Mile widziana znajomość układów sterowania Siemens (sinumerik), Heidenhain,
  • Mile widziana znajomość programów CAD/CAM,
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów kontrolno-pomiarowych (suwmiarka, mikrometr),
  • Podstawowa znajomość obsługi komputera,
  • Precyzja, dokładność i umiejętność pracy w zespole,
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • Zaangażowanie i silna motywacja do podnoszenia kwalifikacji.

Opis stanowiska:

  • Zbrojenie, wymiana narzędzi, kontrola stanu narzędzi podczas pracy,
  • Kontrola wykonywanych operacji zgodnie z wymaganiami jakościowymi,
  • Prowadzenie pomiarów i kontroli jakości zgodnie z rysunkiem technicznym,
  • Utrzymywanie maszyny oraz narzędzi w czystości,
  • Wykonywanie okresowych prac konserwacyjnych maszyny.

Obowiązki na stanowisku są mocno uzależnione od umiejętności kandydata i zmieniają się wraz z doświadczeniem m.in. o samodzielny dobór narzędzi, parametrów skrawania, pisanie programu, ustawianie produkcji, opracowywanie technologii produkcji, itd.

Oferujemy:

  • Pracę w firmie w należącej do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Atrakcyjne i czytelne zasady wynagradzania + system premiowy,
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, umiejętności oraz stażu pracy,
  • Pakiet medyczny i przyjazną atmosferę w pracy,
  • Możliwość przyuczenia do stanowiska,
  • Zapewniamy możliwości rozwoju zawodowego, podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • Możliwość awansu w strukturach firmy,
  • Rozpoczęcie pracy „od zaraz”.

Prezentacja firmy

Nasza firma należy do czołowych producentów osprzętu sieci trakcyjnej ko... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Automatyka, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Kontrola jakości, Praca Inne