ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator montażu

Miejsce pracy: Piła

Numer ref. OMO/006/MBA

Zadania:

  • Montaż półwyrobów, akcesoriów oraz wyrobów gotowych zgodnie z obowiązującą technologią, wymaganiami jakościowymi oraz planem produkcyjnym
  • Pomoc współpracownikom
  • Kontrola stanowiska, narzędzi, materiałów przed rozpoczęciem pracy
  • Zatrzymanie procesu w wypadku poważnych problemów jakościowych
  • Informowanie przełożonego o zauważonych problemach

Oferujemy:

  • Umowę o pracę tymczasową
  • Możliwość zatrudnienia od zaraz
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe plus premie do wynagrodzenia
  • Możliwość ubezpieczenia grupowego i korzystania z karty sportowej
  • Zdobycie cennego doświadczenia

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Umiejętność czytania ze zrozumieniem
  • Zdolności manualne
  • Umiejętność pracy w zespole
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials