Opis stanowiska pracy

-Praca w warsztacie przy obróbce metalu.
-obsługa młota kowalskiego mechanicznego
-formowanie metalu po przez użycie młota, prasowanie, wytaczanie elementów
-obsługa narzędzi związanych z wytaczaniem elementów z metalu

Oferujemy :
-zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę
-atrakcyjne wynagrodzenie
- pracę w polskim zespole
-bezpłatny transport z kwatery na miejsce pracy
-zdalne załatwienie formalności bez konieczności przyjazdu do biura
- wsparcie polskiego koordynatora
-100 € premii za polecenie pracownika

Wymagania

-doświadczenie na podobnym stanowisku
-umiejętność posługiwania się narzędziami związanymi z wytaczaniem elementów z metalu
-znajomość rysunku technicznego
-dyspozycyjność do wyjazdu za granicę
-dokładność i rzetelne podejście do obowiązków
-mile widziane prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

IPF Group specjalizuje się w rekrutacji i organizacji zatrudnienia na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji