Operator mini koparki - Dania

BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.

Dania, zagranica

Od: BlueCollar JobSupply Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Dania

Zakres obowiązków:
Praca przy wykopach drogowych pod układanie kabli - praca fizyczna.

Oferujemy:
• Atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z duńskimi standardami,
• rozpoczęcie pracy od zaraz,
• umowę gwarantującą takie same warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
• ubezpieczenie zdrowotne i wypadkowe,
• możliwość zaliczek w wysokości 1000 DKK / tydz.,
• opieka koordynatora,
• wypłata wynagrodzenia co 2 tyg.,
• pomoc w organizacji pierwszego zakwaterowania (koszt odciągany z wynagrodzenia),
• 12.5% dodatku urlopowego do każdej przepracowanej godziny.

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia zawodowego na podobnym stanowisku (min. 3 lata),
• uprawnienia do obsługi mini koparki,
• gotowość do ciężkiej pracy fizycznej,
• dyspozycyjność do rozpoczęcia pracy od zaraz,
• komunikatywnej znajomości j. angielskiego – warunek konieczny,
• prawo jazdy + własne auto na wyjazd - dodatkowy atut.