Operator mieszalni farb i lakierów

Plastic Omnium Auto Exteriors

Kleszczów k.Gliwice, śląskie

Od: Plastic Omnium Auto Exteriors
Miejsce pracy: Kleszczów k.Gliwice

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na okres próbny

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Zasadnicze zawodowe

Branża: Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji, Praca Automatyka, Praca Inne

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • Zapewnienie właściwych parametrów procesu i produktu
  • Inicjowanie i wspieranie procesów ciągłej poprawy procesu pod względem organizacji miejsca pracy, jakości, bezpieczeństwa, kosztów
  • Budowanie pozytywnych relacji wewnątrz zespołu
  • Weryfikacja i archiwizacja parametrów produkcyjnych (PPCM)

OFERUJEMY:

  • Umowa o pracę na okres próbny, następna na okres 2 lat lub czas nieokreślony
  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Możliwość rozwoju, szkolenia językowe, świadczenia roczne, karta multisport, etc.

WYMAGNIA:

  • Min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na zakładzie produkcyjnym
  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Umiejętność obsługi komputera
  • Obowiązkowość i sumienność w podejściu do obowiązków pracy
  • Umiejętność współpracy i pracy pod presją czasu