Operator/ Mechanik maszyn produkujących koperty! Szkolenie stanowiskowe!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Kostantynów Łódzki, Polska, zagranica

Miejsce pracy: Kostantynów Łódzki, Polska

Agencja Zatrudnienia KS Service S.A. - numer certyfikatu KRAZ 23286 - wspiera procesy rekrutacyjne Pracodawców z Polski, Niemiec oraz Belgii. Nasz zespół z pasją podejmuje wyzwania w poszukiwaniu pracowników z różnorodnych branż na stanowiska niższego, średniego oraz wyższego szczebla.

Obecnie dla naszego Klienta z branży produkcyjnej poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Operator maszyn/ Mechanik

lokalizacja: Konstantynów Łódzki

Zdobędziesz cenne doświadczenie w branży produkcyjnej!

Zapewniamy szkolenie stanowiskowe!

Twoje zadania:
  • regulacja, kontrola, naprawy maszyn produkujących koperty oraz torebki
  • utrzymywanie maszyn w należytym stanie technicznym

Oferujemy:
  • umowę zlecenie na miesiąc, a potem zapewniamy umowę o pracę na dłużej!
  • możliwość pracy w nadgodzinach lub w weekendy za dodatkowo zwiększoną pensję
  • pracę w systemie trzyzmianowym
  • atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do doświadczenia!
  • dodatek za pracę w godzinach nocnych
  • rozwój zawodowy w oparciu o system szkoleń
  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie

Mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych!

Kontakt: 506 561 604

Benefity:
  • Świetna lokalizacja
  • Wysokie wynagrodzenie
  • Przyjazna Atmosfera
  • Umowa o pracę
  • System premiowy
  • Umowa Zlecenie
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy