Operator/mechanik kombajnu chodnikowego - Francja

Work Service Express

Francja, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Francja »

Obowiązki:
- kontrola i regulacja stanu części mechanicznych i hydraulicznych kombajnu
- kontrola parametrów: ciśnienie, temperatura etc..
- demontaż i wymiana uszkodzonych części, zgodnie z planami i procedurami
- konserwacje maszyny
- wymiana różnych pojemników na smary
- wykrywanie awarii
- czytanie planów i schematów hydraulicznych i mechanicznych
- spawanie elektrodą
- przygotowanie raportów dla kolejnych ekip
- współpraca z elektrykiem

WYMAGAMY :
- doświadczenia w obsłudze/naprawie kombajnów chodnikowych
- doświadczenia w pracach tunelowych/górniczych

Mile widziane:
- znajomość języka angielskiego lub francuskiego

OFERUJEMY :
- atrakcyjne wynagrodzenie oraz liczne premie
- polską umowę o pracę na pełny etat
- zakwaterowanie
- opiekę koordynatora na miejscu
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy

Jesteś zainteresowany naszą ofertą? Wyślij swoje CV

Ważne! W tytule maila z Twoim CV wpisz nazwę stanowiska, na które aplikujesz.

Informujemy, że oddzwonimy do wybranych kandydatów.