Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Manbroker Sp. z o.o. (nr Kraz 8724) dla jednego z kluczowych Klientów zajmującym się produkcją regranulatów i przemiałów z tworzyw sztucznych poszukuje osób do pracy na stanowisku:

OPERATOR MASZYNY

Miejsce pracy: Inowrocław

Wymagania:

  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym
  • doświadczenie na podobnym stanowisku – mile widziane
  • odpowiedzialność i zaangażowanie
  • chęci do pracy
  • uprawnienia na wózki widłowe – mile widziane
  • umiejętność pracy w zespole

Obowiązki:

  • obsługa maszyny rozdrabniającej tworzywa
  • kontrola jakości produktów
  • prace pomocnicze na magazynie

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych doświadczeń
  • pracę w miłej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o nadsyłanie swojego CV.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nadesłanych ofert nie zwracamy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą dostarczającą innowacyjne rozwiązania z zakresu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne