Operator maszyny w miejscowości Dippach

workconcept service GmbH

Niemcy, Dippach, zagranica

Miejsce pracy: Niemcy, Dippach

workconcept service GmbH działa z powodzeniem od połowy 2012 r jako regionalny dostawca usług HR w środkowych Niemczech. Dzięki naszej istniejącej sieci klientów jesteśmy w stanie szybko i łatwo znaleźć pożądane stanowisko pracy.

Wspieramy Państwa profesjonalnie w poszukiwaniu pracy.

Nasze kluczowe cechy to:

  • fair i szczerość
  • kompetentność

Działamy inaczej niż wielu naszych konkurentów.

Dla naszego klienta w Dippach (Thüringen) - znanego dostawcy w branży motoryzacyjnej - szukamy operatora maszyny lub operatora linii technologicznej:

Zadania:

  • Praca jako operator maszyny do produkcji płytek drukowanych. Do zadań należy obsługa maszyn SMD i montaż płytek drukowanych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Ukończone kształcenie zawodowe jako operator maszyny lub linii technologicznej lub równorzędne kwalifikacje
  • Kilkuletnie doświadczenie jako operator maszyny
  • Prawo jazdy i samochód absolutnie wymagane
  • Gotowość do przeprowadzenia się na stałe miejsce zamieszkania w Niemczech
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie B1

Oferujemy:

  • Podstawą wynagrodzenia jest taryfa BAP/DGB
  • Stawka na godzinę 10,95 €/h, od 01.04.2019 - 11,33 €/h
  • Zapewniona jest odzież robocza
  • Konto czasu pracy (Zeitkonto) jest wypełnione do 100 godzin
  • Zatrudnienie na umowę o pracę przez niemiecką agencję pracy tymczasowej na czas nieokreślony
  • Opiekę konsultanta polskojęzycznego
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy