Operator maszyny tnącej

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

Zadania:

  • Obsługa maszyny tnącej
  • Obsługa panelu PLC
  • Praca przy użyciu urządzeń pomiarowych
  • Utrzymywanie porządku w miejscu pracy
  • Przestrzeganie zasad BHP

Wymagania:

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym
  • Duża chęć i motywacja do podjęcia pracy od zaraz
  • Umiejętność obsługi panelu PLC
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość obsługi urządzeń pomiarowych - suwmiarka, mikrometr
  • Mile widziane: uprawnienia na suwnicę z poziomu 0 i uprawnienia na wózki widłowe

Oferujemy:

  • System premiowy zgodnie z wynikami produkcji
  • Pakiet benefitów Manpower Premium
  • Zatrudnienie przez APT z możliwością przejścia na umowę bezpośrednio z pracodawcą
  • Świetną atmosferę w pracy

Nr ref.: OMT/009/NOL
Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials