Operator maszyny okleinującej - bez doświadczenia 2 800 zł/mc

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Operator okleiniarni

Opis stanowiska:
• ustawianie, przezbrajanie i koordynowanie pracy linii produkcyjnej (dział okleinowania)
• wizualna kontrola jakościowa
• dbanie o realizację planów produkcyjnych
• okleinowanie produktów zgodnie z planami produkcyjnymi
• przestrzeganie porządku i przepisów w miejscu pracy

Oferujemy:
• umowę o pracę 2 800zł/mc
• możliwości rozwoju i awansu
• atrakcyjny system premiowy
• stałe zatrudnienie w rozwijającym się, stabilnym i nowoczesnym przedsiębiorstwie oferta pracy stałej z zatrudnieniem bezpośrednim

Proszę o kontakt pod numerem 790 790 446, Zapraszamy również do siedziby biura przy ul.Towarowej 35 piętro V

*oferta pracy tymczasowej Agencja Pracy Tymczasowej FallWork Sp. z o.o. posiadająca Certyfikat Marszałka Województwa Wielkopolskiego o nr 6231

Wymagania:
• doświadczenie w pracy na produkcji
• odpowiedzialność
• otwartość na zmiany i elastyczność