Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej/stanowiskowej,
  • nadzór nad poprawnością procesu produkcyjnego,
  • utrzymanie stanowiska pracy w odpowiednim stanie czystości, zgodnie   z zasadami i wytycznymi BHP,
  • kontrola jakości wytwarzanych produktów.

OCZEKIWANIA:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • punktualność i samodyscyplina,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność, samodzielność, zaangażowanie,
  • gotowość do pracy w trybie 3-zmianowym (większość stanowisk pracy funkcjonuje w trybie 2-zmianowym).

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowę o pracę,
  • Możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze.

Prezentacja firmy

EDS Polska to dostawca usług konstrukcyjnych do największych koncernów s... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca na produkcji