Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. belongs to Adecco Group - the world's leading provider of HR solutions, we have a network of 5,100 branches, in over 60 countries and territories around the world. We have been present in Poland since 1994. In 2018, work through Adecco Poland found nearly 52 000 people. Adecco Poland Sp. z o.o. is an Employment Agency (Certificate No. 364).
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Złotoryja

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej i znanej pozycji na rynku;
  • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na zatrudnienie stałe do klienta;
  • wynagrodzenie podstawowe plus atrakcyjne premie;
  • bogaty pakiet szkoleń;
  • praca od zaraz!

Wymagamy:

  • dyspozycyjności do pracy od zaraz!
  • silnej motywacji do pracy i rzetelności w wykonywanych obowiązkach, odpowiedzialności;
  • znajomości rysunku technicznego;
  • umiejętności obsługi narzedzi pomiarowych (suwmiarka, mikrometr)
  • mile widziane wykształcenie techniczne i doświadczenie na podobnym stanowisku;

Zadania na stanowisku:

  • obsługa masyzn produkcyjnych;
  • montaż elementów według instrukcji i schematów;
  • bieżąca kontrola jakości produktu i maszyn i narzędzi wspierających pracę;
  • praca według wyznaczonych standardów i norm;

Osoby zmotywowane i zainteresowane zapraszamy do aplikowania w powyższe ogłoszenie lub bezpośrednio do biura Adecco Poland w Legnicy przy ul. Jaworzyńskiej 16/1a z aktualnym CV i świadectwami pracy. Kontakt telefoniczny: 695 066 624.

Numer referencyjny: OP/W/08/20/LEG/NS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.