Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy ARK JOBS Sp Z o.o. (nr cert 8631) pilnie poszukuje pracownika na stanowisko OPERATOR LINII PRODUKCYJNEJ.

Miejsce pracy: Zawiercie, Klucze

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
-przezbrajanie maszyn,
-obsługa pras,
-pomiary, zapisy parametrów,
-usuwanie drobnych usterek, awarii,
-utrzymywanie właściwego stanu technicznego maszyn i urządzeń.

Oferujemy:
-umowę o pracę tymczasową z możliwościową długofalowej współpracy,
-atrakcyjne wynagrodzenie,
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.

Wymagania

-wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne,
-doświadczenie (min. 1 rok) na stanowisku o podobnym zakresie zadań,
-znajomość budowy maszyn,
-zdolności manualne,
-chęć do nauki i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
-gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym.

Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura ul Wierzbowa 16 H Zawiercie.
W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ARK Jobs Sp. z o. o. z siedzibą w Zawierciu.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
7
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji