Opis stanowiska pracy

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" S.A. jest jednym z najbardziej nowoczesnych zakładów w Europie produkujących glinokrzemianowe materiały ogniotrwałe.

Firma stale poszerza swoją ofertę produktową, wprowadzając elementy engeenieringu obejmującego projektowanie wyłożeń oraz nowe rozwiązania konstrukcyjno-materiałowe.

Cały zespół firmy pracuje z pasją, ceniąc bezpośredni kontakt z klientem, tak aby znaleźć jak najlepsze kompleksowe rozwiązywanie ogniotrwałe, od projektu do instalacji i serwisu. Razem możemy skutecznie konkurować na globalnym rynku.

OPERATOR MASZYN

Miejsce pracy: Żarów

Wymagania:

  • Wykształcenie zawodowe
  • Uprawnienia do obsługi suwnicy sterowanej z poziomu kabiny – mile widziane
  • Uprawnienia do obsługi wózków widłowych – mile widziane
  • Dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie w wykonywane zadania

Opis stanowiska:

  • Dobór surowców do procesu produkcji
  • Obsługa i konserwacja urządzeń krusząco-mielących
  • Bieżąca konserwacja i dbałość o prawidłową eksploatację obsługiwanych urządzeń
  • Rejestracja danych w systemie komputerowym

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie + premie.
  • Bogaty pakiet socjalny (dofinansowanie do posiłków, pakiet medyczny, pakiet sportowy, dofinansowane bilety na wydarzenia kulturalno-sportowe, bony świąteczne)
  • Program szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych.
  • Możliwość pracy w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku.

Prezentacja firmy

Polska Ceramika Ogniotrwała "Żarów" Sp. z o.o. jest jednym z najbardziej... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji