Opis stanowiska pracy

Dla naszego Klienta lidera w produkcji spożywczej w Europie Centralnej i Wschodniej, lider polskiego rynku przekąsek, wyrobów słodkich i wrapów poszukujemy doświadczonych pracowników na stanowisko:

Stanowisko: OPERATOR LINI PAKUJĄCEJ

Miejsce pracy: Wrocław ul. Kwiatkowskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- obsługa maszyny pakującej, foliarki lub obsługa maszyn i urządzeń linii produkcyjnej (np. ustawianie temperatury i parametrów produkcyjnych);
- prowadzenie zeszytu pracy urządzeń, zawierającego uwagi co do regulacji; czasu awarii i napraw;
- obserwacja prawidłowości pracy, regulacja i drobne naprawy linii produkcyjnej, dozowanie składników,
- druk etykiet na opakowania zbiorcze
- utrzymywanie porządku na stanowisku pracy;

OFERTA PRACY:
1. Zatrudnienie na umowę o pracę
2. Wysokie wynagrodzenie dla kandydatów z doświadczeniem do 5000 zł brutto.
3. Cały pakiet benefitów w tym standardowe – opieka medyczna, karta multisport.
4. Gwarancja stałego zatrudnienia i ścieżki rozwoju i awansu.

Wymagania

KOGO POSZUKUJEMY:
- Doświadczenie w pracy na produkcji przy obsłudze maszyn lub urządzeń produkcyjnych
- Wykształcenie preferowane - techniczne lub mechaniczne
- Znajomość języka polskiego na poziomie komunikatywnym
- Znajomość procesów technologicznych przebiegających na obsługiwanej linii produkcyjnej
- Umiejętność dokonywania drobnych napraw,
- Osoby gotowej do pracy na trzy zmiany
- Osoby posiadające książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych.

Prezentacja firmy

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji