ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Wrocław, Dzierżoniów, Bielawa, Strzelin, Ząbkowice Śląskie, Ziębice, Piława Górna, Henryków

Interesujesz się sportem? Trenujesz regularnie? Chcesz zmienić swoje nawyki zdrowotne? Doskonale! Marka MyProtein może Ci w tym pomóc! Zacznij pracę przy produkcji odżywek dla sportowców i zobacz jakie to proste!

Oferta:

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia - umowa o pracę
  • Konkurencyjne zarobki uzależnione od doświadczenia
  • Możliwość zdobycia premii - nawet do 15% miesięcznie
  • Bezpłatny transport pracowniczy - nie musisz się martwić transportem do pracy
  • Dofinansowanie do posiłków na terenie stołówki pracowniczej - obiad jedynie za 1 zł
  • Benefity Manpower Premium, m.in. Medicover, Multisport itp.
  • Stabilna praca w renomowanej firmie
  • Przejrzystą ścieżkę rozwoju w strukturach firmy

Wymagania:

  • Kilkuletnie doświadczenie obsługi tabletkarek lub kapsułkarek lub innych urządzeń precyzyjnych
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu małym zespołem
  • Doświadczenie w pracy przy produkcji spożywczej lub farmaceutycznej
  • Znajomość GMP, HACCP, BRC oraz j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Znajomość obsługi komputera na poziomie średnio zaawansowanym
  • Zdolność do pracy w trybie ciągłym

Zadania:

  • Nadzór nad bezpieczeństwem pracy oraz prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego
  • Szkolenia zespołu produkcyjnego w oparciu o zatwierdzone materiały szkoleniowe, procedury, instrukcje
  • Prowadzenie krytycznych procesów produkcyjnych podczas zmiany produkcyjnej
  • Nadzór nad utrzymaniem porządku oraz dyscypliny w obszarze produkcyjnym

Miejsce pracy: Magnice, k. Bielan Wrocławskich

Napisz sms ’OKL’ na numer 608 549 247 - oddzwonimy z ofertą

Nr. ref. OKL/097/AMA
Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy