ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Warszawa

Miejsce pracy: Marki

Oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia (od 4500 brutto) + premia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Praca w nowoczesnej hali produkcyjno-magazynowej

Wymagania:

  • Doświadczenie jako Operator maszyn (doświadczenie na maszynach poligraficznych będzie dodatkowym atutem)
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 3-zmianowym (6-14, 14-22, 22-6)
  • Techniczne umiejętności manualne
  • Staranność w wykonywaniu powierzonych zadań

Zadania:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych do konwertowania folii do Hot i Cold Stampingu
  • Wykonanie zleceń produkcyjnych na bazie danych z planu produkcji
  • Obróbka wyprodukowanego materiału
  • Wykonywanie konserwacji maszyn, narzędzi i przyrządów pomiarowych
  • Dbanie o czystość i porządek na stanowisku pracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials