Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Warszawa

Jakie obowiązki na Ciebie czekają?

  • Utrzymanie ciągłości pracy powierzonej linii produkcyjnej
  • Koordynowanie dostępności materiałów i uzupełnianie surowców na linii produkcyjnej
  • Dbałość o prawidłowe oznakowanie i zapakowanie produktu gotowego
  • Utrzymanie czystości i porządku na stanowisku pracy
  • Wykonywanie powierzonych zadań z zachowaniem standardów najwyższej jakości oraz zasad BHP i p.poż.

Czego wymagamy ?

  • Dyspozycyjności i chęci do pracy zmianowej
  • Rozwiniętych umiejętności technicznych
  • Obsługi komputera na poziomie podstawowym
  • Zaangażowania, rzetelności i chęci do pracy
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze linii produkcyjnej

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową za pośrednictwem Adecco
  • Pełne wdrożenie i przeszkolenie
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin na dwie zmiany w godz. 6.00 - 18.00 i 18.00 - 6.00. (praca w ruchu ciągłym 4 dni pracy, 4 dni wolne)
  • Stawkę godzinową 18,50 zł brutto/h
  • Dodatek za pracę w nocy 20% od stawki wynagrodzenia Pracownika
  • Możliwość wyrabiania nadgodzin - nadgodziny płatne 100%
  • Premia do 30 % (wydajność / jakość)
  • Pracę w miejscowości Łubna (trasa PIASECZNO - GÓRA KALWARIA)

Numer referencyjny: MA/06/04/WA1
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.