Operator maszyn

Warszawa, mazowieckie

PWPW S.A.

Opis stanowiska pracy

(miejsce pracy- Warszawa, ul. Karczunkowska)

Zakres zadań realizowanych na stanowisku:

  • Obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych w dziale, m.in. urządzeń do produkcji sztywnej strony paszportowej itp.

Wymagane kwalifikacje:

  • wykształcenie średnie,
  • mile widziane doświadczenie w pracy w produkcji,
  • umiejętność skupienia uwagi, wysoka dokładność pracy,
  • dobry wzrok, spostrzegawczość,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • wysoka dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w renomowanej firmie,
  • pakiet dodatkowych świadczeń.

Wymagania

Poszukujemy pilnie kandydatów na stanowisko

Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A. to firma szczycąca się ponad 90-letnią... tradycją na rynku producentów papierów wartościowych.

Nasza misja brzmi:

"Nasze produkty i usługi zapewniają wiarygodność procesów transakcji i identyfikacji"

Naszym odbiorcom oferujemy nowoczesne, dobrze zabezpieczone produkty i usługi o wysokiej jakości. Należą do nich m.in.: banknoty, papiery wartościowe, dokumenty, znaki akcyzy i znaczki pocztowe, jak również karty plastikowe oraz usługi elektroniczne.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Praca Praca fizyczna , Praca Praca na produkcji , Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis , Praca Kontrola jakości