ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Wałbrzych, Legnica, Świdnica, Świebodzice, Strzegom, Kłodzko, Nowa Ruda, Dzierżoniów

Miejsce pracy: Biskupice Podgórne

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe 3600 zł brutto + atrakcyjne premie + dodatki
  • Umowa o pracę bezpośrednio z Klientem na okres próbny, kolejna umowa już na 2 lata, następna umowa na czas nieokreślony!
  • Bogaty pakiet benefitów
  • Bezpłatny transport
  • 4 dni wolnego
  • Realny awans

Wymagania

  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera
  • Chęć do pracy w systemie zmianowym

Zadania:

  • Nadzór nad pracą maszyn
  • Obsługa maszyn i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi i najlepszymi praktykami
  • Usuwanie prostych usterek na linii produkcyjnej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials