Opis stanowiska pracy

• obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
• ustawianie i kontrolowanie parametrów maszyn,
• sprawdzanie poprawności działania maszyn,
• ustawianie i regulacja wyrobu,
• kontrola jakości produkowanych wyrobów,
• uruchamianie i zatrzymywanie procesu produkcji,
• współpraca z innymi działami.

Wymagania

• wykształcenie : podstawowe / zawodowe / średnie,
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

W zamian za zaangażowanie oferujemy:

• stabilne i ciekawe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę docelowo na czas nieokreślony,
• atrakcyjne wynagrodzenie plus premia miesięczna oraz premia kwartalna,
• pakiet benefitów ( ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne),
• międzynarodowe środowisko pracy, możliwość rozwoju zawodowego,
• atmosferę bazującą na wzajemnym szacunku i zaufaniu,
• komfortowe warunki pracy.

Prezentacja firmy

Spółka należąca do grupy William Hughes Group z siedzibą w Wielkiej Bry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Premie, dodatki:
premia miesięczna, premia kwartalna, pakiety medyczne.
Branża / kategoria:
Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji