Opis stanowiska pracy

Firma Dolphin Poland LLP poszukuje doświadczonych operatorów maszyn CNC do pracy na terenie Szwecji (Sztokholm)

Termin rozpoczęcia pracy : od zaraz na 3 miesiące z możliwością przedłużenia do 30.06.2019

Opis stanowiska:

Obsługa maszyn CNC, programowanie CNC urządzenia Mazak z systemem operacyjnym Mozatrol 640

Wymagania:

  • własna działalność gospodarcza
  • doświadczenie w pracy na obrabiarkach CNC
  • dokładność i wysoka jakość wykonywanych prac
  • znajomość języka angielskiego
  • dobry stan zdrowia
  • mile widziane prawo jazdy (nie wymagane)

Oferujemy:

  • dojazd i powrót do i z Szwecji
  • zakwaterowanie
  • ubrania i narzędzia do pracy
  • 40 godzin tygodniowo
  • stawka 14 euro za godzinę
  • dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy i powrót

Prosimy przesyłać CV w języku angielskim oraz polskim klikając w przycisk "Aplikuj".

Prezentacja firmy

Dolphin Poland LLP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca Automatyka