ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Strzelin, Niemcza, Dzierżoniów, Ziębice

Oferujemy:

• umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością zatrudnienia u Klienta
Darmowy transport pracowniczy z okolicznych miejscowości
• Atrakcyjne wynagrodzenie +premie i dodatki!
• Pakiet benefitów pozapłacowych
• Możliwość nawiązania długofalowej współpracy bezpośrednio z firmą

Oczekujemy:

• Doświadczenie jako operator maszyn
• Aktualna książeczka SANEPID, lub gotowość do wyrobienia
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Twoje zadania:

• Obsługa prostych maszyn i urządzeń znajdujących się na stanowisku
• Sprawdzanie zgodności parametrów z wzorcem
• Kontrola jakości
• Dbałość o utrzymanie porządku na stanowisku

Kontakt: 882 189 752

Oferta dotyczy pracy tymczasowej z możliwością zatrudnienia u klienta

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials