ManpowerGroup Sp. z o.o.

Operator maszyn

Miejsce pracy: Strzegom, Żarów, Jaworzyna Śląska, Świdnica

Miejsce pracy: Strzegom

Oferta:

  • Umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z naszym klientem
  • Praca w systemie czterobrygadowym
  • Atrakcyjna stawka podstawowa
  • Premie frekwencyjne
  • Premie kwartalne do 8,35% podstawy wynagrodzenia
  • Karta lunchowa 100 zł miesięcznie
  • Opieka medyczna plus pakiet socjalny

Wymagania:

  • Umiejętność obsługi maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku produkcyjnym
  • Znajomość zasad BHP i ppoż. na stanowisku pracy
  • Umiejętność współpracy w grupie, dzielenie się wiedzą oraz uczenie innych
  • Książeczka sanitarno-epidemiologiczna

Zadania:

  • Obsługa maszyn, urządzeń i procesów zgodnie z instrukcjami stanowiskowymi,
  • Kontrola parametrów procesowych i nadzór nad jakością produktu zgodnie ze specyfikacją
  • Kontrola procesu pod kątem prawidłowego zużycia surowców i materiałów produkcyjnych
  • Realizacja planu produkcyjnego

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials