Gi Group Sp. z o.o.

Operator Maszyn

Miejsce pracy: Stanowice

OPIS STANOWISKA:

  • Zapewnienie produkcji zgodnie z obowiązującymi standardami ilościowymi i jakościowymi.
  • Obsługa maszyn produkcyjnych.
  • Dbałość o powierzone maszyny.
  • Utrzymywanie standardów.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • Chęci i motywacji do pracy.
  • Ogólnej orientacji w technice motoryzacyjnej.
  • Precyzyjności i dokładności w wykonywanej pracy.
  • Dyspozycyjności.
  • Umiejętności pracy w zespole.

CO OFERUJEMY?

  • Stabilną pracę w systemie trzyzmianowym.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Otwarte i przyjazne środowisko pracy.
  • Możliwość korzystania z benefitów tj. karta sportowa, oraz ubezpieczenie grupowe.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.