Orienta Polska Sp. z o.o.

Operator maszyn

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Środa Śląska

Miejsce pracy: Komorniki (obok Środy Śląskiej)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko Operator Maszyn

Obowiązki:

  • Obsługa maszyn produkcyjnych,
  • Kontrola jakości produkowanych detali,
  • Wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • Dbanie o własne miejsce pracy.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na produkcji,
  • Umiejętność pracy z rysunkiem technicznym,
  • Umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • Wysoka motywacja do pracy,
  • Mile widziane wykształcenie zawodowe techniczne w zakresie obróbki skrawaniem, mechanicznym lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę,
  • Pracę w systemie 3 zmianowym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o system podstawa + premia,
  • Przeszkolenie stanowiskowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet świadczeń socjalnych m.in Multisport, Ubezpieczenie Grupowe, Ubezpieczenie Medyczne, świadczenia z ZFŚS.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.